Po System Cleaner - 20 Lt

SYSTEM CLEANER merkezi sistemleri , takım tezgahlarını ve sıvı hatlarını temizlemek için formüle edilmiş ağır hizmet tipi bir temizleyicidir. Tortu , kir , yağ ve sert su atıklarını söker. Bakteri ve mikroorganizmaları yok eder. Metal işleme sıvılarının ömrünü uzatır.
 
 
Fiziki ve Kimyasal Özellikleri
Görünüş açık yeşil , berrak
Koku hafif
Yoğunluk , 15.6°C’ de , gr/cm3                1.045
pH konsantre   12.20
pH (%3 lük deionize su ile)       11.50
*Tipik değerler üretimden üretime küçük farklılıklar gösterebilir.
Uygulama Şekli
SYSTEM CLEANER, işleme tezgahlarının veya merkezi sistemlerin tankları boşaltıldıktan sonra temizleme amacıyla kullanılabilir veya kullanılmakta olan kesme sıvısına doğrudan ilave edilerek  sistemin imalat devam ederken temizlenmesi şeklinde kullanılabilir. Uygulamalar aşağıdaki şekilde olabilir.
    • İmalata ara vermek şartıyla kesme sıvısı deposunu boşalttıktan sonra %2 oranında SYSTEM CLEANER ’lı  bir karışım ile depoyu doldurun.  Karışımı 1 ila 4 saat kadar sirküle ettirin. Bu süre sonunda depoyu komple boşaltın ve tavsiye edilen karışım oranı ile yeni sıvıyı depoya doldurun.
    • İmalat devam ederken temizleme yapılması tercih edildiği takdirde mevcut kesme sıvısına    %1-1.5 oranında SYSTEM CLEANER katın ve 8 ila 12 saat bu şekilde karışımı sirküle ettirin. Bu süre sonunda depoyu komple boşaltın ve tavsiye edilen karışım oranı ile yeni sıvıyı depoya doldurun.
 
Tavsiye edilen Konsantrasyon
Metal işleme sıvısına ilave şeklinde %1-1.5
Su ile temizlemede %2
 
 
Kullanma ve Depolama
Dondan ve direkt güneşten koruyunuz. 5-30OC civarında stoklama yapınız.