Castrol Gtx 10W-40 - 4 L

Castrol GTX yağ çeşitleri her koşulda dengeli bir performans sergiler. Özellikle motor tortularının zararlı artışını önlemek, çamurlaşmayı engellemek ve günlük motor korumasını sağlamak için tasarlanmıştır.
Arabınızın bir sonraki yağ değişiminde ya da bakımında motorunuzun performansını korumak ve motorun içerisinde çamurlaşma oluşumunu engellemek için Castrol GTX'i tercih edin.
Castrol GTX günlük araba kullanımı sırasında motor performansında süreklilik sağlayacak motor yağı arayan sürücüler içindir. Bu anlamda, Castrol GTX portföyü motor tortularını azaltan özel formulasyonlar ile üretilmiştir.
Castrol GTX Avrupa’nın en zorlu test standartlarından olan ACEA standartlarına kıyasla yüksek motor sıcaklıklarında %50 daha iyi motor koruması sağlamak üzere geliştirilmiştir. Bir sonraki yağ değişiminde Castrol GTX kullanarak arabanızın iyi korunduğundan emin olacaksınız ve bu konuda hiçbir endişe duymayacaksınız. Bu yüzden bir sonraki aracınızın bakımı sırasında Castrol GTX kullanmak istediğinizi belirtin.